Válová Jitka (Kladno 1922 - 2011 Kladno)
Konvolut 4 grafických listů; PF 1980, signováno J. Válová 80 a na druhé straně popsáno p.f. 1980 Jitka a Květa, koláž/papír, 14,5 x 10,5 cm; 68léta, signováno vpravo dole tužkou J. Válová, vlevo dole popsáno tužkou 68léta, suchá jehla/papír, 10,5 x 5,5 cm; Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole tužkou J. Válová 77, vlevo dole číslováno tužkou 3/80, dřevoryt/papír, 13 x 9,5 cm; Výskok a pád, signováno a datováno vpravo dole tužkou J. Válová 80, vlevo dole popsáno tužkou Výskok a pád, suchá jehla/papír, 10 x 8 cm (Šm)
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |